محصولات

رنگ های آکرلیک

 (ACRYLIC PAINTS) : رنگ آكريليـك بـرنا طیـف پارس تهیه شده  ازمرغـوبتـرين رزيــن هاي اكريليـك پايـه آب بـرای رنـگ آمیزی سریـع، زیبـا و بـا دوام کلیـه سطـوح (گچی، سیمانی، آجری، آردواز و چــوبی ) داخــل و خــارج ساختمان

قـــــدرت و پوشش عـالی، سرعت خشک شدن بالا، سهولت اجراء

 عدم جذب گردوغبار، مقاوم در برابر سايش، اشعه خورشيد و نـور ماورا بنفش

اين محصول جهت كاربريهاي متفاوت درانــواع مات، نيـمه مات و بـراق عرضه مي گردد.

قابل شستشو و مقاوم در برابر رطوبت 

رنگ های پلاستیک

رنـگ هـای پلاستیـکی جـزو دستـه رنـگ هایـی هستـند که حــلال آب هستــند و بـرای شـل کـردن و مخلـوط کــردن آن بایــد از آن استفــاده کنیـــد. البتـــه همیـن ویـژگی آن باعـث می شــود که عــاری از بــوی بـدباشـد و بـه سرعـت خشـک شـود و پیشــرفت کـاری در آن زیـاد باشـد.رنـگ هـای پلاستیـکی بـرپایه رزیـن امولسیــونی پــلی وینیـل استـات (نـوعی لاتکس) کوپـلیمرمطابق استــاندارد شماره 289 موسسه استــاندارد ایران میباشد.

رنگ  پلاستیکی به دو دستـه تمام پلاستیک و

نیم پلاستیک دسته بندی می شود

رنگ روغـن

( OIL PAINT)​: رنگ ها و جلا های روغنـی بر پایه رزین الکیـد لانگ تهیه شـده و دارای چسبندگی خ وبی روی سطوح آهنـی، چوبی  و دیوارهای داخـل و خارج  ساختمان می باشند . این رنـگ ها دارای انعطاف پذیــری و ثبات براقیت قابل توجهی بوده و به مدت طولانـی جلا و براقیت خود را روی سطح حفظ می نمایند . انواع دسته بنــدی : ربعی کوارت گالـــن حلب رنگ روغنی رنگی است که در داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیـرد این نوع رنگ آب گریز بوده و قابل شستشو و برای شل نــمودن ان از تینر روغنـــی استفاده می شود.

بتونه آکریلیک همه کاره

(ACRYLIC PUTTY, ALL TRADES)​: بتونه همه کاره اکریلیک برنا طیـف پارس برپایه رزین های اکریلیک پایه آب  فرمول شده و با افزوده شدن پـودرهای معـدنی و افزودنی های مرتبـط به آن محصولی مناسب جهت درزگیـری و تصحیح سطوح  مورد رنگ آمیــزی و قابل استفاده بر روی سطوح سیــمانی، چـوبی، گچـی و گچ پیش ساختـــه  داخل و خارج ساختمان است.این بتـــونه همــه کـاره درای روانی و قابلیت ماله و     لیسه  خوری عـالی بوده و به راحتـــی برروی سطوح کشیــده می شــود و پس  از خشک شدن قابلیـت سمباده خـوری عـــالی دارد. درنتیجه سطـح نهــایی بـدست آمده پس از پایان کار بتـونه کاری و سمبـاده، سطـــحی  بسیـار  منــاسـب برای اعمــال رنـــگ های ساختمانی می باشد.بهتریــن قسمت در مــورد بتــونه اکریلیــک ایـن است که می تــوان  آن را بر روی دیـــــوارخشــک و مرطــوب و نمای داخلی و خارجی استفاده کرد.

پودر بتونه درزگیر گچی

(Putty Powder): پودربتونه درزگیربرپایه گچ مخصوص و پلیمر های خاص و افزودنی های  ویژه تهییه گردیده و جهت  درزگیری  بین صفحات گچی وپرکردن ترک های  عمیق به کارمیرود.این محصول از  چسبندگی بالایی برخورداربوده و در  مقابل ترک مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

مل نانو

(Nanu Mell): پودر مـل نانو  بر پایه  گـچ  مخصوص و  پلیمر های خاص و  افزودنی های ویژه بسیار ریز  نـانو تهیه گردیده و جهت  در زگیری  تـرک های سطـحی استفاده میشود. ایــن محصـول دررنگ سفید از چسبندگی با لایی برخورداربوده ودر مقابل ترک مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

دکوپرل رنگ های صدفی

(Decorative Pearlescent Colors): رنگ صـدفی این روزها به رنـگی پــرطرفـدار بــرای کارهای لوکـــس ساختــمانی تبدیـل شده که جلـوه زیبـایی به نقـاط مختلف ساختمان انتقال داده و برای هر بیننده ای حـس تــازه گی دارد. رنگ صـــدفی برای استفاده در ابزارهای گچبری سقف گزیــنه ای بسیار جذاب و زیبا خواهد بود اگر با ترکیـب درست رنـگ ها استفاده شود. رنگ های صـدفی ایـده آل برای استفاده دربـوم، کاغذ، کارت، تخته بریستول، چوب، گچ، سنگ، پلی استایرن،فلز و … است. طیف های رنگی جذاب رنگ های صدفی مناسب برای همه کارهای هنری صنایع دستی و پروژه های هنری خـلاقانه می باشد. رنگ اکریلیک صـدفی را می توان با آب یامواد رنگ آمیزی آکریلیک رقیق کرد.

مادر رنگ های پلاستیک

(Plastic Basic Colors) : پوشرنگ مادررنگ پلاستیک برنا طیف پارس برپایه كوپليمر وينيل استات بوده و با آب رقيق و مصرف مي شود. این مادر رنگ رنگدانه های بسيار بالايي داشتـه و آن را مي توان با درصد های مختلف به پوشرنگ های پلاستیک و نيم پلاستيك اضافه نمود و به فـام دلخواه دست یافت. همچنین از این محصول به طور مستقیم در رنگ آمیز ی سطوح داخـل و خـارج ساختمان (سطوح گچـی، سیما نی، آجری، آردواز و چوبـی) استفاده می شود.
پوشرنگ مادر رنگ پلاستیک بو ي ملايم و زمان خشك شدن مناسبي داشته و در برابر نور خورشید مقاوم است و جهت مصارف دیوارنویسی و پارچه نویسی نیز کاربرد وسیع دارد.

پودر بتونه کارا

(Putty Powder): پـودر بتـونه ما ستیک کـار ا بر پـایه گچ مخصـوص و افـز ودنی های پلیمری و مواد معدنی تهیه گردیده که جهت ز یر سازی سطوح د ا خلی ساختمان قبل از رنگ آمیز ی به کا ر می رود این محصو ل از چسبندگی با لایی بر خور د ار بوده و دارای پر کنندهگی خوبی می باشد.

رزین اپوکسی

(Epoxy Resin): رزین اپوکسی برنا طیف پارس از خانواده رزینهای دو جزیی است که شامل “پایه ی رزینی” و “هاردنر” میباشد.محصول حاضر ساخت کشور کره بوده که بسیار با کیفیت و شفاف است.

این محصول پس از خشک شدن زرد نمی شود.

z120B.P چسب آب بندی و رزین نما

ساخته شده برپایه رزین های اکرلیک با فناوری نانو
چسب آب بندی و رزین نما z120 سازگار با محیط زیست وجایگزینی مناسب برای قیر و انواع دیگر عایق های سنتی ا ست و بدون نیاز به تخریب در محل ، پس از اجرا روی سطح کاملاً بیرنگ میشود. z120 ساخته شده با فناوری نانـو بر پایه رزین های آکریلیک، قابلیت ترکیب راحت در هر نوع دوغاب را دارا است و پس از اجرا، با نفوذ بسیار عالی در سطح پیوند قوی با سازه برقرار می کند.این محصول در مقابل مواد شوینده ، اشعه UV خورشید و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر بوده و اجازه رشد و تجمع خزه، جلبک و باکتری را در سطح نمیدهد. مقاوم در برابر فشار های منفی و مثبت آب است و به عنوان ماده ای همه کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته می شود.
قابلیت اجرا توسط قلم مو و پیستوله بر روی کلیه سطوح نفوذپذیر(سیمانی، بتنی، سنگی، گچی، آجری، چوبی و … ) ،عدم نیاز به سیمان کاری و ملات پلاستر پس از اجرا، عدم محدودیت اجرا در دیواره ها و ارتفاعات ، عدم ورقه شدن لایه های آب بندی به مرور زمان، قابلیت ترکیب با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آب) و عدم آسیب پذیری و سوراخ شدن لایه در مقابل تنش های طبیعی سازه از دیگر ویژگی ها این محصول می باشد.